Aktualności

 • Likwidacja biura w Kłodzku

  Uprzejmie informujemy, że miejsce wykonywania działalności w Kłodzku uległo likwidacji, zapraszamy do naszej kancelarii w Nowej Rudzie.

 • Droga do wolności finansowej (cz. 22)

  Dzisiaj trochę o firmach windykacyjnych . Firmy windykacyjne powstają jak grzyby po deszczu . Coraz więcej osób zadłużonych to i firm windykacyjnych coraz więcej . Intratny interes kwitnie . Firmy windykacyjne to wielki kapitał , mają moc , reklamują się w telewizji . Wszystkie prywatne banki otwierają swoje firmy windykacyjne . W telewizji firmy windykacyjne przedstawiają się jako przyjazne dłużnikom , ale w praktyce najczęściej tak nie jest .

 • Jednolity Plik Kontrolny

  Podatniku, płatniku podatku VAT, od 01.01.2018 r masz obowiązek zgodnie z Ordynacją Podatkową przesyłać do organu podatkowego Jednolity Plik Kontrolny. Nie wiesz jak to zrobić przyjdź do nas zapraszamy - zrobimy to za Ciebie.

 • biurorachunkowebason.pl

  Od dziś zapraszamy na nową stronę internetową biura rachunkowego. Nasza nowa witryna prezentuje nowoczesną ofertę w przejrzystej strukturze, przyjaznej dla urządzeń mobilnych.

 • Droga do wolności finansowej (cz. 21)

  W ostatnich artykułach napisałam o prawnych możliwościach wyjścia z problemów finansowych. W przypadku decyzji o restrukturyzacji lub upadłości i złożeniu wniosków do sądu należy pamiętać, że wszelkie egzekucje zostają do czasu rozstrzygnięcia przez sąd wstrzymane. Dzisiaj napiszę o postępowaniu z firmami egzekucyjnymi.

© Kancelaria podatkowa s.c. D. B. Basoń 2021