Oferta

Kancelaria podatkowa świadczy usługi w zakresie prowadzenia obsługi księgowej podmiotów gospodarczych. Usługi świadczone są w oparciu o stałe umowy o współpracy, w których indywidualnie ustalany jest zakres usług, wg zapotrzebowania klienta. Obsługujemy jednoosobową działalność gospodarczą, spółki cywilne, jawne oraz spółki prawa prawa handlowego. Usługi księgowe wykonywane są w naszej siedzibie lub w oddziałach zgodnie z podpisaną umową w oparciu o aktualne przepisy prawne z poszanowaniem zasady poufności.

Kancelaria podatkowa świadczy usługi w zakresie doradztwa podatkowego oraz doradztwa przy rozpoczęciu działalności gospodarczej jak konsultacje podatkowe, sporządzanie dokumentów potrzebnych przy rozpoczęciu działalności gospodarczej, pomoc w wyborze najkorzystniejszej formy opodatkowania.

Współpracujemy z lekarzem medycyny pracy i inspektorem BHP w zakresie doradztwa, potrzeb kadrowych oraz szkoleń. Korzystamy ze specjalistycznego doradztwa prawnego w zakresie prawa podatkowego, sądownictwa administracyjnego, prawa cywilnego i handlowego. Naliczamy opłaty środowiskowe.

  • Doradztwo podatkowe

    Kancelaria podatkowa świadczy usługi w zakresie doradztwa podatkowego oraz przy rozpoczęciu działalności gospodarczej.

  • Usługi rachunkowe

    Kancelaria podatkowa świadczy usługi w zakresie prowadzenia obsługi księgowej podmiotów gospodarczych.

  • Doradztwo restrukturyzacyjne

    Udzielamy porad w zakresie restrukturyzacji firm. Posiadamy szeroką wiedzę z zakresu pomocy dla firm i osób fizycznych w przypadku problemów finansowych.

© Kancelaria podatkowa s.c. D. B. Basoń 2021