Opinie naszych Klientów

Opinie naszych Klientów dotyczące usług realizowanych przez nasze kancelarie. Dodanie własnej opinii umożliwia formularz znajdujący się u dołu strony.

Komentarze

lek.med.Joanna Grzymska

Od lat korzystam z usług tego biura rachunkowego. Właścicielka jest osobą kompetentną,życzliwą,na bieżąco informuje klientów o wszelkich istotnych zmianach przepisów podatkowych. Sprawy załatwiane są skutecznie i terminowo. Pracownicy biura są uprzejmi i pomocni. Ceny za usługi są przystępne. Jestem bardzo zadowolona z usług tego biura rachunkowego.

Usługi Budowlane i Leśne Stanisław Kaletka

Rzetelne i solidne biuro rachunkowe-wszelkie czynności załatwiane są w ustalonym terminie,expresowa odpowiedź na dodatkowe pytania związane z bieżącą działalnościa firmy.Przystępne ceny obsługi.Właściciele są bardzo pomocni i sympatyczni,co przekłada się na miłą atmosferę w biurze.Pani Katarzyna która tam pracuje jest miłą i kompetentną osobą.Polecam to biuro każdemu.Optyk s.j. Czesław Biały - Anna Maria Biała

Współpracujemy z Kancelarią Podatkową od ok. 25 lat. Zawsze miła atmosfera, P. Dominika zawsze bardzo miła i pomocna. W całym okresie współpracy nie było żadnych problemów z rozliczeniem. Firma godna polecenia!

PPHU RYSZARD FISZER

Współpraca z biurem jest bardzo dobra. Współpracuje już ponad 15lat i nie mam zastrzeżeń. Oby tak dalej. Polecam !

Leonard Tupko Sklepy Spożywcze

Współpracuję z tą Kancelarią od 17 lat. Jestem zadowolony z usług księgowych i doradztwa podatkowego. Przez cały ten okres nie miałem żadnych problemów w Urzędach ani ZUS-ie. Obsługa jest miła, fachowa i rzetelna! Zdecydowanie polecam tą Kancelarię!

STaTelProjekt Stanisław Wyłomański

Współpracuję z Kancelarią ponad dwa lata i nie mam żadnych zastrzeżeń. Pracownicy zawsze chętnie pomagają i odpowiadają na wszystkie pytania. Wszystkie dokumenty realizowane są terminowo.Firma godna polecenia.

FPH elastotech

Współpracujemy od początku istnienia biura rachunkowego. Zawsze było i jest wszystko zrobione na czas. Wszystkie Panie tam pracujące, są kompetentne i bardzo chętnie służą pomocą. Wyjaśnią, pomogą. Wszystko jest ok. Polecam to biuro wszystkim szukającym "porządnej" księgowości.
Pozdrawiam serdecznie - Ewa Duława

Apteki Chmara-Lipianin

Kancelaria godna polecenia, współpracujemy już 25 lat. Zawsze możemy liczyć na fachową pomoc prawną odnośnie podatków, spraw pracowniczych i wszelkich zagadnień związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Przez cały okres naszej współpracy nie mieliśmy żadnych problemów z żadnymi nieprawidłowościami. Firma rzetelna, fachowa i zawsze pomocna. Polecamy.

Ubezpieczenia Katarzyna i Paweł Krugły

Korzystamy z usług Państwa Basoń od momentu rozpoczęcia naszej działalności tj. od 2000 roku. Wszystkie dokumenty są prowadzone bardzo solidnie. Przez okres 17 lat współpracy nie było żadnych pomyłek w księgowaniu, rozliczaniu i ogólnie całej obsłudze naszego biura. Polecam wszystkim, a właścicielom dziękuję za "spokój" jaki wprowadzają swoimi osobami.

Gospodarstwo Rolne Krzysztof Koh

Jak dla mnie Kancelaria godna polecenia, z której inne mogą brać przykład. Współpracujemy już grubo ponad 5 lat i nie było w tym czasie najmniejszych problemów. W Kancelarii panuje zawsze miła atmosfera, księgowi zawsze służą pomocą i gdy potrzeba to dobrą radą. Jak najbardziel polecam.

MDF ZBIGNIEW STEBELSKI

WITAM - MOJE DOŚWIADCZENIA I WRAŻENIA ZE WSPÓŁPRACY Z KANCELARIĄ PAŃSTWA BASOŃ SĄ TYLKO POZYTYWNE, KONTAKTUJEMY SIĘ NA TYLE CZĘSTO NA ILE JEST TEGO POTRZEBA CZYLI RZADKO dodam, że od 18 lat prowadzę firmę w Łodzi a wcześniej 8 lat w Nowej Rudzie cały ten czas w TYM właśnie biurze, choć w Łodzi na miejscu było by mi pewnie prościej. POZDRAWIAM I POLECAM Z. Stebelski

Usługi leśne

Firma rzetelna i uczciwa! Zawsze wszystko na czas!!! Bardzo miła P. Dominika - zawsze pomocna i gotowa do działania :-)))

Dodaj komentarz
Akceptacja regulaminu - przeczytaj i zaakceptuj.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.
© Kancelaria podatkowa s.c. D. B. Basoń 2021